Akceptuję Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz do prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie i zapisane w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Nagroda im. Marka Drapińskiego

Informacje ogólne

Konkurs o Nagrodę im. Marka Drapińskiego skierowany jest do studentów i absolwentów Wyższych Szkół Bankowych oraz

słuchaczy, uczniów i tegorocznych absolwentów szkół prowadzonych przez TEB Edukacja sp. z o.o. 

Nagroda im. Marka Drapińskiego przyznawana przez Fundację TEB jest nagrodą pieniężną.

Celem inicjatorów Konkursu jest znalezienie i docenienie osób wrażliwych na los innych. Ludzi, którzy mają nie tylko pomysł na swoje życie, ale są także zaangażowani w życie społeczne i otwarci na drugiego człowieka. Nagroda jest wyrazem uznania dla takiej postawy i wsparciem w realizacji ambitnych zamierzeń. 

Nagroda jest przyznawana dla upamiętnienia osoby Marka Drapińskiego, Wiceprezesa Zarządu Towarzystwa Edukacji Bankowej SA, tragicznie zmarłego w 2000 roku. Był on jednym z twórców sieci szkół policealnych prowadzonych wtedy przez TEB SA i współorganizatorem pionu Wyższych Szkół Bankowych.

  • Nagroda im. Marka Drapińskiego przyznawana jest nieprzerwanie od 2005 roku.
  • Na przestrzeni 12 lat do Konkursu przystąpiło niemal 200 kandydatów, spośród których tytuł Laureata przyznano 16 osobom.
  • Łączna kwota nagród przyznanych w Konkursie wynosi ponad 200 000 złotych.

Wartość nagród to 20 000 złotych!