Nagroda im. Marka Drapińskiego

JAK WYŁONIMY Laureata

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie i przesłanie w terminie do dnia 12 września 2017 r. zgłoszenia do Konkursu.

Zgłoszenie do Konkursu obejmuje Kwestionariusz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.fundacjateb.pl oraz wskazane w nim załączniki (w tym dokumentację potwierdzającą przebieg działalności społecznej oraz niezbędne oświadczenia).

Podstawowym kryterium oceny kandydatur jest przebieg działalności społecznej opisany w Kwestionariuszu zgłoszeniowym.

Nagrodę w konkursie przyznaje Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą przedstawiciele Fundacji TEB, Wyższych Szkół Bankowych oraz TEB Edukacja sp z o.o.

Laureaci Nagrody im. Marka Drapińskiego zostaną wyłonieni przez Kapitułę Nagrody do końca września 2017 r.

Laureaci zostaną poinformowani o przyznanej Nagrodzie listem poleconym.

Nagroda wręczana jest w szkołach, w których studiują, uczą się bądź które ukończyli Laureaci.